🛡 Samo licencirani operateri u Srbiji • Igrajte odgovorno • 18+
1GO

1GO Casino — Recenzija 2026

✅ Curaçao (Galaktika N.V.) ⚡ < 24h 🎰 9.000+
4.2
/5
★★★★☆
Naša ocena
✍️ Bonus-Kazino.com
📅 01.11.2026
🏛 Od 2024
Dobrodošli bonus
€600
150% bonus na prvi depozit
+ 400 besplatnih spinova
Igraj u 1GO Casino →
Wager: 40x · Min. €20 · 18+

📌 1GO Casino — O kazinu

1GO Casino je 2024. godine pokrenula grupa Galaktika N.V. kao svoj prvi brend koji spaja kazino i sportsku kladionicu na jednom nalogu. To ga izdvaja od Monro-a, Drip-a i Lex-a: isti lobi sa 9.000+ igara, isti bonusi i kripto, ali uz pun sportski deo — fudbal, košarka, tenis, esport, live klađenje. Za igrače koji vikendom tipuju a radnim danima vrte slotove, ovo je prirodan izbor.

Paket dobrodošlice: 150% do €600 na prvu uplatu, 400 besplatnih spinova na drugu, 75% do €300 na treću, uz uslov klađenja 40x; sportski bonus je 150% do €150 sa uslovom 10x na opklade kvote 1.7+. Isplate u roku od 24 sata, 9 kriptovaluta plus kartice, podrška 24/7. Nov brend, ali na dobro uhodanoj platformi.

LicencaCuraçao (Galaktika N.V.)
Aktivan od2024
Igre9.000+
Isplate< 24h
Min. depozit€20
Wager40x

📊 1GO Casino — Detaljna ocena

Bonusi8.2/10
Isplate8/10
Igre8.7/10
Mobilna8.2/10
Sigurnost8.3/10
Podrška8.1/10

⚖️ Prednosti i mane

✅ Prednosti

  • Kazino + sportska kladionica na jednom nalogu
  • 150% do €600 + 400 FS (ili 150% do €150 za sport)
  • 9.000+ igara od 70+ provajdera
  • 9 kriptovaluta + kartice
  • Cashback do 10% bez uslova

⚠️ Mane

  • Uslov klađenja 40x na kazino bonus
  • Nov brend (2024)
  • Pending period do 24h na isplate

🎁 1GO Casino bonus dobrodošlice

150%
Na prvi depozit
€600
Maks. bonus
400 FS
Besplatni spinovi
40x
Wager
€20
Min. depozit

Kazino: prva uplata 150% do €600 (min. €20), druga 400 besplatnih spinova po 100 dnevno, treća 75% do €300. Uslov klađenja 40x na bonus, rok 7 dana, maksimalna opklada €5, samo slotovi se računaju. Sport: 150% do €150 na prvu uplatu sa uslovom 10x na akumulatore od najmanje tri događaja sa kvotom 1.7+. Birate jedan od dva bonusa pri prvoj uplati — kazino ili sport.

Praktično: sportski bonus je daleko lakši za ispuniti (10x umesto 40x) i isplativ je ako redovno tipujete. Kazino bonus ima smisla samo ako planirate ozbiljne sesije na slotovima. Uz oba ide nedeljni cashback do 10% bez uslova, reload petkom i turniri na slotovima sa fondom do €10.000. Ako ne želite nijedan uslov, bonus odbijte pri uplati.

🚀 Kako preuzeti bonus

  1. Otvorite nalog na 1GO — e-mail ili Telegram, pola minuta.
  2. Uplatite najmanje €20 karticom ili €10 kriptom.
  3. Izaberite bonus: kazino 150% do €600 ili sport 150% do €150.
  4. Ispunite uslov (40x slotovi / 10x sport) i zatražite isplatu.
Preuzmi bonus 150% do €600Registracija traje manje od minuta · 18+
Igraj u 1GO Casino →

🎰 Igre i provajderi

9.000+ igara od 70+ provajdera: Pragmatic Play, Hacksaw, Nolimit City, Push Gaming, Play'n GO, NetEnt, BGaming, Evoplay, Spinomenal, Amatic. Slotovi po kategorijama (Bonus Buy, Megaways, Hold & Win, jackpot), crash igre (Aviator, JetX, Spaceman), 1GO originali i live kazino od Evolution-a, Pragmatic Play Live i Ezugi-ja. Sportska kladionica pokriva 30+ sportova sa pre-match i live ponudom, kombinovane opklade, cash-out i live stream za odabrane događaje. Kvote na fudbal su na nivou većih regionalnih kladionica.

💳 Uplate i isplate

Visa/Mastercard, Skrill, Neteller, Jeton, MiFinity, bankovni transfer i 9 kriptovaluta (BTC, ETH, LTC, USDT, XRP, DOGE, TRX, BCH, TON). Minimalni depozit €20 (kripto €10), minimalna isplata €15. Isplate prolaze pending period do 24 sata; kripto i e-novčanici zatim stižu u roku od sat vremena, kartice 1–5 radnih dana. Dnevni limit €4.000 za standardne naloge, više po VIP nivou. KYC se traži pre prve isplate preko €1.000.

MetodaMinIsplata
Bitcoin / USDT / ETH€20< 24h
Skrill / Neteller€20< 24h
Visa / Mastercard€201–3 dana
Bankovni transfer€202–5 dana

🛡 Licenca i sigurnost

1GO radi pod licencom Curaçao preko Galaktika N.V. — operatera registrovanog 2016. koji vodi Monro, Drip, Lex, Izzi i Starda. SSL enkripcija, sertifikovan RNG, 2FA, limiti depozita i samoisključenje su tu. Kao brend iz 2024. 1GO još skuplja korisničke recenzije; iskustva sa isplatama su u skladu sa ostatkom grupe — novac stiže, KYC kod velikih iznosa može potrajati. Verifikujte nalog odmah.

📱 Mobilna verzija i podrška

Mobilni sajt ima dva taba — Kazino i Sport — sa zajedničkim novčanikom, što je retko dobro rešeno. Live klađenje i live stream rade u pretraživaču; nema aplikacije. Podrška radi 24/7 putem live chata, e-maila i Telegrama na engleskom, ruskom i nemačkom. Odgovor u chatu za 2–3 minuta.

🎯 Za koga je 1GO Casino?

1GO je za igrače koji žele i kazino i sport na jednom nalogu, sa kriptom i velikom bibliotekom. Čistim kazino igračima Monro iz iste grupe nudi više live stolova i jači VIP program. Ako vam je prioritet sport, 1xBet ili Bet365 imaju dublju ponudu — ali 1GO je odličan kompromis sa boljim kazino bonusom.

Otvori nalog i aktiviraj bonus150% → €600 + 400 FS · 40x
Igraj u 1GO Casino →

⭐ Zaključak

1GO Casino — 4.2/5 1GO Casino dobija 4.2/5. Jedini Galaktika brend sa sportskom kladionicom, 9.000+ igara i izbor između kazino i sport bonusa čine ga najsvestranijim u grupi. Nov brend i uslov 40x drže ocenu umerenom. Za igrače koji tipuju i vrte — dobar izbor.

❓ Česta pitanja o 1GO Casino

Da. 1GO prihvata registracije iz Srbije, Hrvatske i BiH, uz EUR ili kripto valutu naloga.

Kazino: 150% do €600 + 400 spinova + 75% do €300 na tri uplate, uslov 40x. Sport: 150% do €150, uslov 10x. Birate jedan.

Da — 30+ sportova, live klađenje, cash-out i live stream, sa zajedničkim novčanikom za kazino i sport.

Pending do 24 sata, zatim kripto i e-novčanici za sat, kartice 1–5 radnih dana. Dnevni limit €4.000.

Galaktika N.V. (Curaçao) — grupa iza Monro, Drip, Lex, Izzi i Starda.

Da, bonus odbijete pri uplati i igrate bez uslova; cashback od 10% važi i tada.

1GO Casino €600 + 400 FS
Igraj →