🛡 Samo licencirani operateri u Srbiji • Igrajte odgovorno • 18+
Drip

Drip Casino — Recenzija 2026

✅ Curaçao (Galaktika N.V.) ⚡ < 24h 🎰 6.000+
4.2
/5
★★★★☆
Naša ocena
✍️ Bonus-Kazino.com
📅 01.11.2026
🏛 Od 2023
Dobrodošli bonus
€600
150% bonus na prvi depozit
+ 400 besplatnih spinova
Igraj u Drip Casino →
Wager: 40x · Min. €10 · 18+

📌 Drip Casino — O kazinu

Drip Casino je pokrenut 2023. godine i pripada grupi Galaktika N.V. — operateru koji vodi i Monro, Lex, 1GO, Izzi i Starda. Grupa ima prepoznatljiv recept: moderan dizajn, ogromna biblioteka slotova, bonusi na tri uplate i kripto uz kartice. Drip je „stilizovana“ verzija tog recepta: neonska estetika, brz lobi i promocije koje se menjaju svake nedelje.

Paket dobrodošlice vredi 150% do €600 na prvu uplatu, zatim 400 besplatnih spinova na drugu i 75% do €300 na treću, uz uslov klađenja 40x. Preko 6.000 igara od 120+ provajdera, isplate u roku od 24 sata i podrška preko Telegram bota — Drip cilja mlađe igrače koji žele brz i jednostavan kazino. Evo šta zaista dobijate.

LicencaCuraçao (Galaktika N.V.)
Aktivan od2023
Igre6.000+
Isplate< 24h
Min. depozit€10
Wager40x

📊 Drip Casino — Detaljna ocena

Bonusi8.2/10
Isplate8.1/10
Igre8.3/10
Mobilna8/10
Sigurnost8/10
Podrška8.5/10

⚖️ Prednosti i mane

✅ Prednosti

  • 150% do €600 + 400 FS na prve tri uplate
  • 6.000+ igara od 120+ provajdera
  • Cashback do 10% bez uslova klađenja
  • Kripto i kartice, min. depozit €5
  • Podrška 24/7 uključujući Telegram

⚠️ Mane

  • Uslov klađenja 40x
  • 24-časovni pending period na isplate
  • Dnevni limit isplate €4.000

🎁 Drip Casino bonus dobrodošlice

150%
Na prvi depozit
€600
Maks. bonus
400 FS
Besplatni spinovi
40x
Wager
€10
Min. depozit

Tri koraka: prva uplata 150% do €600 (min. €10 kripto / €20 kartica), druga 400 besplatnih spinova na odabrane Pragmatic Play slotove, treća 75% do €300. Uslov klađenja je 40x na bonus, rok 7 dana, maksimalna opklada €5. Spinovi se dodeljuju u paketima od 100 dnevno; dobitak sa spinova ima isti uslov 40x.

Računica za prvu uplatu: uplatite €100, dobijete €150 bonusa, treba odigrati €6.000 na slotovima. To je ozbiljan uslov — ima smisla ako igrate redovno. Drip to kompenzuje nedeljnim cashbackom do 10% na neto gubitak, koji nema uslov klađenja, i stalnim reload bonusima vikendom. Bonus možete odbiti pri uplati ako želite da igrate bez uslova.

🚀 Kako preuzeti bonus

  1. Otvorite nalog na Drip Casino — e-mail ili društvena mreža, pola minuta.
  2. Uplatite najmanje €10 kriptom ili €20 karticom.
  3. Bonus 150% do €600 se aktivira automatski; 400 spinova na drugu uplatu.
  4. Odigrajte 40x na slotovima (max €5) i zatražite isplatu.
Preuzmi bonus 150% do €600Registracija traje manje od minuta · 18+
Igraj u Drip Casino →

🎰 Igre i provajderi

6.000+ igara od Pragmatic Play, Hacksaw Gaming, Nolimit City, Push Gaming, Play'n GO, BGaming, 3 Oaks i Endorphina. Jake kategorije: Bonus Buy, Megaways, Hold & Win, crash igre (Aviator, Spaceman) i Drip „originali“ — Plinko, Dice, Mines. Live kazino vode Evolution, Pragmatic Play Live i Ezugi: rulet, blackjack, bakara, Crazy Time, Lightning Roulette. Sportske kladionice nema — Drip je čist kazino. Turniri sa nagradnim fondom do €10.000 se smenjuju nedeljno.

💳 Uplate i isplate

Visa/Mastercard, Skrill, Neteller, Jeton, MiFinity, bankovni transfer i kripto (BTC, ETH, LTC, USDT, TRX, DOGE, XRP, TON, BCH). Minimalni depozit je €5 kriptom i €10 ostalim metodama; minimalna isplata €10 kripto / €20 kartice. Isplate prolaze kroz 24-časovni pending period, a zatim se obrađuju — kripto obično u roku od sat vremena, kartice 1–5 radnih dana. Dnevni limit je €4.000 za standardne naloge, mesečni €125.000. KYC se traži za isplate od €1.250 naviše.

MetodaMinIsplata
Bitcoin / USDT / ETH€10< 24h
Skrill / Neteller€10< 24h
Visa / Mastercard€101–3 dana
Bankovni transfer€202–5 dana

🛡 Licenca i sigurnost

Drip radi pod licencom Curaçao (CGA) preko Galaktika N.V., kompanije registrovane 2016. godine, koja vodi šest kazino brendova sa zajedničkom infrastrukturom. SSL enkripcija, sertifikovane RNG igre i alati za odgovornu igru (limiti depozita, pauza, samoisključenje) su tu. Na nezavisnim portalima grupa ima prosečnu reputaciju: isplate stižu, ali KYC kod većih iznosa zna da potraje. Ne igrajte velike iznose pre nego što verifikujete nalog.

📱 Mobilna verzija i podrška

Sajt je brz na telefonu, sa lobijem optimizovanim za palac: kategorije u traci, pretraga uvek vidljiva, igre preko celog ekrana. Nema aplikacije. Podrška radi 24/7 putem live chata, e-maila i Telegram bota — Telegram je posebno zgodan jer prima dokumenta za KYC. Jezici: engleski, ruski, nemački; srpski nije podržan u chatu.

🎯 Za koga je Drip Casino?

Drip je za igrače koji žele veliki bonus, moderan lobi i kripto uz kartice, i ne smeta im uslov 40x. Ako tražite niži wager, Vavada (35x) ili Unibet (30x) su bolji. Ako želite i sport, uzmite 1GO iz iste grupe. Za čist kazino sa cashbackom bez uslova i hiljadama slotova — Drip radi posao.

Otvori nalog i aktiviraj bonus150% → €600 + 400 FS · 40x
Igraj u Drip Casino →

⭐ Zaključak

Drip Casino — 4.2/5 Drip Casino dobija 4.2/5. Jak paket dobrodošlice, 6.000+ igara, cashback bez uslova i kripto uz kartice — sve što očekujete od moderne Galaktika platforme. Uslov 40x i pending period su cena koju plaćate. Dobar izbor za redovne igrače slotova.

❓ Česta pitanja o Drip Casino

Da, Drip prihvata registracije iz Srbije, Hrvatske i BiH. Valuta naloga može biti EUR ili kripto.

150% do €600 na prvu uplatu, 400 besplatnih spinova na drugu i 75% do €300 na treću. Uslov klađenja 40x, rok 7 dana.

Zahtev prolazi 24-časovni pending period, zatim kripto stiže u roku od sat vremena, kartice za 1–5 radnih dana.

Galaktika N.V., operater iz Curaçaa koji vodi i Monro, Lex, 1GO, Izzi i Starda.

Da, nedeljni cashback do 10% neto gubitka, bez uslova klađenja, isplativ odmah.

Ne. Drip je isključivo kazino. Za sport i kazino pogledajte 1GO iz iste grupe.

Drip Casino €600 + 400 FS
Igraj →